دانلود V2rayng

آموزش اتصال در نرم افزار V2rayNG سیستم عامل اندروید

v2rayng یکی از بهترین نرم افزارها برای اتصال کانکشن های وی 2 ری در گوشی های اندرویدی است. برای استفاده از این نرم افزار ابتدا باید آن را از لینک های زیر به صورت مستقیم یا از گوگل پلی دانلود و روی گوشی خود نصب نمایید.

پس از نصب نرم افزار، لازم است تا کانفیگ V2ray را به آن اضافه کنید. شما می توانید از طریق لینک زیر به صفحه کانفیگ های وی 2 ری رایگان که با آپدیت روزانه در آن قرار می گیرند را مشاهده و کانفیگ ها را روی نرم افزار خود تنظیم نمایید.

در صورتی که با استفاده از این نرم افزار یا کانکشن های v2ray آشنایی ندارید مقاله راهنمای اتصال در نرم افزار v2rayng را که در ادامه آمده است مطالعه نمایید.

1: به صفحه کانفیگ های رایگان رفته و یکی از کانفیگ های موجود در این صفحه را با ضربه زدن روی دکمه Copy کنار آن کپی کنید

2: ابتدا وارد نرم افزار V2rayNG شده و از منوی بالای صفحه روی علامت + بزنید.

آموزش اتصال در v2rayng

3: از منوی باز شده گزینه Import config from clipboard را انتخاب کنید تا کانفیگ وی 2 ری که کپی کرده بودید در نرم افزار اجرا شود.

آموزش اتصال در v2rayng

4: کانفیگ v2ray به نرم افزار اضافه شد و اکنون برای استفاده از آن بایستی روی آن ضربه بزنید تا نوار سمت چپ آن سبز رنگ شود.

آموزش اتصال در v2rayng

5: پس از اینکه کانفیگ انتخاب شد از پایین صفحه دکمه ای که داخل آن V نوشته شده را انتخاب کنید. زمانی که این دکمه به رنگ سبز درآید اتصال شما با کانکشن برقرار خواهد شد. برای قطع اتصال کانکشن وی 2 ری نیز بایستی همین دکمه را مجدد انتخاب کنید.

آموزش اتصال در v2rayng

6: با ضربه زدن روی نوار خاکستری پایین صفحه شما می توانید وضعیت اتصال و میزان پینگ کانکشن را چک نمایید. در صورت اتصال کانکشن عبارت success همراه با عدد پینگ به شما نمایش داده خواهد شد.

آموزش اتصال در v2rayng

7: اما در صورتی که کانکشن شما منقضی شده باشد یا قابلیت اتصال نداشته باشد همانند تصویر زیر عبارت مشخص شده به شما نمایش داده خواهد شد.

آموزش اتصال در v2rayng

8: برای شیر کردن کانکشن با اعضای خانواده یا دوستان می توانید کد کانفیگ را برای آن ها ارسال نمایید یا از دکمه share موجود در نرم افزار استفاده کنید.

آموزش اتصال در v2rayng

9: برای پاک کردن کانکشن های خراب که متصل نمی شوند در لیست کانکشن های وی 2 ری روی آیکن سطل زباله بزنید. دقت کنید که کانکشنی که قصد پاک کردن آن را دارید نباید فعال باشد به این معنی که نوار کنار رنگ آن سبز نباشد.

آموزش اتصال در v2rayng

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *