آموزش e-v2ray

آموزش اتصال در نرم افزار e-v2ray سیستم عامل اندروید

یکی از نرم افزار های کم حجم برای اتصال به کانکشن های v2ray در سیستم عامل اندروید اپلیکیشن e-v2ray است. در ادامه آموزش اتصال به کانکشن های وی 2 ری از طریق این نرم افزار را برای شما شرح می دهیم. برای استفاده از e-v2ray ابتدا بایستی آن را از طریق لینک های زیر از گوگل پلی یا به صورت مستقیم دانلود و روی دستگاه خود نصب نمایید.

پس از نصب نرم افزار، لازم است تا کانفیگ V2ray را به آن اضافه کنید. شما می توانید از طریق لینک زیر به صفحه کانفیگ های وی 2 ری رایگان که با آپدیت روزانه در آن قرار می گیرند را مشاهده و کانفیگ ها را روی نرم افزار خود تنظیم نمایید.

در صورتی که با استفاده از این نرم افزار یا کانکشن های v2ray آشنایی ندارید مقاله راهنمای اتصال در نرم افزار e-v2ray را که در ادامه آمده است مطالعه نمایید.

1: به صفحه کانفیگ های رایگان رفته و یکی از کانفیگ های موجود در این صفحه را با ضربه زدن روی دکمه Copy کنار آن کپی کنید

2: پس از باز کردن نرم افزار از منوی پایین نرم افزار همانند تصویر روی آیکن v2ray بزنید

آموزش اتصال در e-v2ray

3: در این صفحه روی آیکن paste همانند تصویر بزنید تا اطلاعات کانفیگ v2ray در این صفحه قرار گیرد.

آموزش اتصال در e-v2ray

4: در صورتی که کانفیگ v2ray را به درستی کپی کرده باشید پس از انجام مرحله قبلی اطلاعات کانفیگ در این صفحه نمایش و عبارت v2ray converted successfully در پایین صفحه به شما نمایش داده خواهد شد.

آموزش اتصال در e-v2ray

5: کانفیگ وی 2 ری به نرم افزار e-v2ray اضافه شد. حال نوبت اتصال به آن است. برای این کار از نوار پایین صفحه روی آیکن Home بزنید. زمانی که وارد این صفحه شدید از کادر بالای صفحه همانند تصویر وضعیت e-v2ray را از خاموش به روشن (ON) تغییر دهید.

آموزش اتصال در e-v2ray

6: کانفیگ وی 2 ری شما پس از چند لحظه متصل خواهد شد. برای قطع کردن نیز مجدد روی همین دکمه بزنید تا اتصال شما قطع شود. میزان دیتای رد و بدل شده را نیز می توانید در باکس مربوطه مشاهده کنید.

آموزش اتصال در e-v2ray

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *