آموزش اتصال در الفا وی 2 ری

آموزش اتصال در نرم افزار Alpha-v2ray سیستم عامل اندروید

Alpha-v2ray از دیگر نرم افزارهاییست که قابلیت اجرای کانفیگ های V2ray را روی دستگاه های اندرویدی دارد. این نرم افزار تابحال بیش از 100 هزار نصب فعال در گوگل پلی دارد و به دلیل محیط کاربری جذاب، کاربران زیادی آن را برای استفاده کانکشن های وی 2 ری انتخاب می کنند.

برای استفاده از این اپلیکیشن ابتدا لازم است تا از طریق گوگل پلی یا لینک دانلود مستقیم زیر آن را دانلود و روی گوشی خود نصب نمایید. در ادامه لینک دانلود مستقیم این نرم افزار را برای شما قرار دادیم

پس از نصب نرم افزار، لازم است تا کانفیگ V2ray را به آن اضافه کنید. شما می توانید از طریق لینک زیر به صفحه کانفیگ های وی 2 ری رایگان که با آپدیت روزانه در آن قرار می گیرند را مشاهده و کانفیگ ها را روی نرم افزار خود تنظیم نمایید.

1: وارد نرم افزار آلفا وی 2 ری شده و از پایین صفحه روی آیکن دایره مشخص در تصویر زیر بزنید

آموزش اتصال در alpha v2ray

2: از پنجره باز شده Add New Config را انتخاب کنید.

آموزش اتصال در alpha v2ray

3: سپس برای وارد کردن کانفیگ وی 2 ری گزینه Import From Clipboard را انتخاب کنید تا کانفیگی که پیش تر کپی کرده بودید در نرم افزار وارد شود.

آموزش اتصال در alpha v2ray

4: همانطور که مشاهده می کنید کانفیگ در آلفا v2ray وارد شد. حال برای فعال کردن یکبار آن را لمس کنید تا تیک فعال شدن کنار آن بیاید. سپس برای اتصال به کانکشن به صفحه اصلی نرم افزار برگردید.

آموزش اتصال در alpha v2ray

5: حال برای اتصال به کانکشن روی آیکن فعال کردن بزنید. پس از اتصال موفق در پایین صفحه پیغام اتصال موفقیت امیز نمایش داده خواهد شد.

آموزش اتصال در alpha v2ray

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *