دانلود e-v2ray

آموزش اتصال در نرم افزار Fair VPN سیستم عامل ios

اپلیکیشن Fair VPN یکی از نرم افزارهای اجرا کننده کانفیگ های وی 2 ری در سیستم عامل ios است. شما از طریق نرم افزار فیر وی پی ان می توانید کانفیگ های V2ray را در گوشی های آیفون و آیپد اجرا کنید.

برای استفاده از این اپلیکیشن ابتدا لازم است تا از طریق اپ استور آن را دانلود و روی گوشی خود نصب نمایید. در ادامه لینک دانلود مستقیم این نرم افزار را برای شما قرار دادیم

پس از نصب نرم افزار، لازم است تا کانفیگ V2ray را به آن اضافه کنید. شما می توانید از طریق لینک زیر به صفحه کانفیگ های وی 2 ری رایگان که با آپدیت روزانه در آن قرار می گیرند را مشاهده و کانفیگ ها را روی نرم افزار خود تنظیم نمایید.

1: از نوار پایین صفحه روی گزینه VPN بزنید

آموزش اتصال در fair vpn

2: از صفحه جدید گزینه Add VPN by link یا Add VPN By Qr code را انتخاب کنید. در صورتی که لینک کانفیگ را از سایت ما کپی کردید گزینه اول و در صورتی که کد qr کانکشن وی 2 ری را در اختیار دارید گزینه دوم را جهت وارد کردن کانفیگ به گوشی استفاده نمایید.

آموزش اتصال در fair vpn

3: با انتخاب گزینه add by link یک پنجره مشابه با تصویر زیر به شما نمایش داده خواهد شد که بایستی کد کانفیگ v2ray کپی شده در آن قرار داده و در نهایت روی دکمه OK بزنید.

آموزش اتصال در fair vpn

4: اکنون کانفیگ وی 2 ری به نرم افزار fair vpn اضافه شده و می توانید به آن متصل شوید. جهت اتصال ابتدا روی نام کانکشن را لمس کنید تا مطابق تصویر زیر تیک آبی رنگ کنار آن بیاید و سپس از بخش بالایی روی دکمه status بزنید تا کانکشن شما متصل شود.

آموزش اتصال در fair vpn

Related Post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *